Webový prohlížeč pro Windows XP

Spousta lidí po celém Světě stále používá operační systém Windows XP. Pokud je to i Váš případ, možná se Vám už stalo, že nemůžete otevřít Internet. Prohlížeč Explorer Vám hlásí, že je zastaralý a už Vám nic neukáže!

Nejde otevřít Seznam.cz

„Je nám líto, ale s touto stránkou už si váš zasloužilý prohlížeč neporadí.“


Je nám líto, ale s touto stránkou už si váš zasloužilý prohlížeč neporadí.

Bezpečnost na prvním místě

Pokud tomu tak opravdu je a Vy stále používáte zastaralý systém Windows XP, změňte to! Používání zastaralého operačního systému, který již nedostává potřebné bezpečnostní aktualizace, je opravdu nebezpečné.

Chodíte na svůj email? Používáte internetové bankovnictví? Prohlížíte si Facebook, Instagram nebo jinou sociální síť? Všude zadáváte svá hesla, které v operačním systému Windows XP nejsou chráněna a je snadné, aby Vám je někdo ukradl.

Opravdu popřemýšlejte nad změnou. A pokud se toho bojíte nebo potřebujete poradit, obraťte se na kluky z NoReason s.r.o. www.noreason.eu. Mají lidský přístup a pomůžou Vám.

Dá se to obejít. Řešením je Chromium.

Pokud chcete riskovat a nadále používat svoje oblíbené „xpéčka“, je tu jedno řešení. Prohlížec Chrome od Googlu zná asi každý. Ani ten ale na Windows XP již nenainstalujete. Existuje však upravená verze, která se jmenuje Chromium (Advanced Chrome Custom Build), který Vám bude na XP fungovat.

Stáhnout ho můžete na těchto stránkách:
https://browser.taokaizen.com/

Stáhněte si verzi Custom Build. Stažený .zip rozbalte do složky C:\Program Files\Advanced Chrome. A na plochu si udělějte odkaz na soubor chrome.exe.

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka je chráněna pomocí reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.